Volná pracovní místa

Do úspěšné a rozvíjející se restaurace hledáme vrchního číšníka/servírku. Přijď se podívat a doplnit týmovou spolupráci v malém kolektivu. Rádi se domluvíme na oboustranně zajímavých podmínkách. Harmony Resort Javorník je mimo jiné zrekonstruovaný pension s restaurací a krásnou zahrádkou, zasazený v malebném a klidném prostředí blízko u Prahy s dobrou dopravní obslužností.

Pracovní poměr: práce na plný úvazek.

Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČ, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou).

Odměna: od 35.000,- Kč.

Vzdělání: vyučení v oboru.

Jazyky: čeština (výborná), angličtina výhodou.

Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, stravování.

Zařazení: vrchní číšník

Náplň práce: zajistit hladkou komunikaci mezi kuchyní a placem, dohlížet na číšníky a další členy obsluhy. Vést kolegy, a přitom jednat týmově. Obsluha zákazníků. Příprava a pomoc při pořádání akcí.

Požadujeme: zkušenosti v gastronomii, spolehlivost, odpovědnost příjemný vzhled a vystupování, profesionalita, dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup k práci, zvládání stresových situací.

Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, možnost přizpůsobení směn dobré finanční ohodnocení, finanční a osobní růst.

Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČ, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)

Odměna: od 30.000,-Kč

Vzdělání: vyučení v oboru není podmínkou

Jazyky: čeština (výborná), angličtina výhodou

Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, stravování, možnost přespání mezi směnami

Zařazení: číšník/servírka

Náplň práce: zajištění plynulého chodu restaurace přijímání objednávek a stálá komunikace s hosty servírování nápojů a pokrmů vystavování účtů hostům, vedení pokladny příprava a pomoc při pořádání akcí

Požadujeme: zkušenosti v gastronomii spolehlivost, odpovědnost příjemný vzhled a vystupování slušnost, profesionalita, důraz na perfektní servis dobré komunikační schopnosti pozitivní přístup k práci zvládání stresových situací

Nabízíme: týmová spolupráce v malém kolektivu možnost přizpůsobení směn dlouhodobou spolupráci dobré finanční ohodnocení osobní růst

Pracovní poměr:  práce na plný úvazek.

Odměna: 40.000 – 50.000 Kč

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, stravování

Zařazení: hlavní kuchař/kuchařka

Náplň práce: kompletní zajištění plynulého provozu kuchyně v souladu s technologickými postupy, normami a hygienickými standardy

Požadujeme: spolehlivost, profesionalita, dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme: týmová spolupráce v malém kolektivu, možnost přizpůsobení směn, dlouhodobou spolupráci, dobré finanční ohodnocení, osobní růst

Napište nám

Pošlete nám svůj profesní životopis s průvodním dopisem o jakou pozici máte zájem na email recepce@harmonyjavornik.cz.
Veškeré podmínky nástupu budou sjednány při osobním pohovoru.

Vaše poptávka byla odeslána

Vaše poptávka byla odeslána.