Relaxace a sport

Koně

Jízda na koni – základy na jízdárně nebo procházka v kroku do přírody s vodičem. Procházky do přírody jsou vhodné pro děti, které se chtějí povozit na koni, ale také pro úplné začátečníky.
Péče o koně – základy péče o koně a sedlání. Za hodinu se naučíte vše, co by měl člověk vědět, než si na koně ,,sedne“. Čištění koně, sedlání, uzdění, povídání o charakteru koně, bezpečnosti, atd..
Vyjížďka sulkou – výlet sulkou do okolí, tak má úplně jinou atmosféru. Vhodné pro děti, partnery, novomanželé.

Horolezectví

Skalní lezení – pro zkušené lezce je nedaleko v Poříčí nad Sázavou skalní lezecká oblast v Měsíčním údolí. Je tu sice několik osmičkových a devítkových cest, ale nejvíce si zalezou milovníci pětek až sedmiček. Výstupy jsou zajištěné borháky, neškodí však pro jistotu vzít sadu vklíněnců a jednu smyčku. Cesty jsou dlouhé od sedmi do patnácti metrů. Leze se tu proto s přilbou.

Základy boulderingu a lezení – v jedné lekci si společně projdeme základní techniku lezení, používání základního vybavení, jištění, navazování na lano a případně padání. 100 % pozornosti instruktora bude věnováno jen Vám.

Golf

Ochutnávka golfu – balíček je určen lidem, kteří si chtějí prostě jen zkusit golf.  Nemusíte mít obavu, lekci si užijete na menším rodinném hřišti s příjemnou atmosférou.

Vodáctví

Zajistíme Vám zapůjčení kánoe, nafukovacího raftu, kajaku nebo Paddleboardu na řece Sázavě, kde si s rodinou můžete užít krásný den v Posázaví.

Handling, socializace a výchova psa pro děti – ukázková hodina handlingu (předvedení psa na výstavě), vysvětlíme jak se mají Vaše děti chovat k pejskovi, základní povely a to vše zábavnou formou. Rodiče si zatím mohou užít chvilku odpočinku.

Další možnosti využití volného času u nás:

  • výlet Posázavským Pacifikem
  • cyklistika
  • rybaření
  • turistika
  • bowling

S výběrem aktivity, nebo trasy výletu Vám rádi poradíme.

Vážení hosté, s radostí vám oznamujeme, že od 30.3.2021 otevíráme.

Zatím máme výdejní okénko otevřené od úterý do neděle, od 11 do 18 hodin.
Menu budeme obměňovat dvakrát týdně.
Opět jsme pro vás připravili velikonoční nabídku.