Relaxace a sport

Koně

Jízda na koni – základy na jízdárně nebo procházka v kroku do přírody s vodičem. Procházky do přírody jsou vhodné pro děti, které se chtějí povozit na koni, ale také pro úplné začátečníky.
Péče o koně – základy péče o koně a sedlání. Za hodinu se naučíte vše, co by měl člověk vědět, než si na koně ,,sedne“. Čištění koně, sedlání, uzdění, povídání o charakteru koně, bezpečnosti, atd..
Vyjížďka sulkou – výlet sulkou do okolí, tak má úplně jinou atmosféru. Vhodné pro děti, partnery, novomanželé.

Horolezectví

Skalní lezení – pro zkušené lezce je nedaleko v Poříčí nad Sázavou skalní lezecká oblast v Měsíčním údolí. Je tu sice několik osmičkových a devítkových cest, ale nejvíce si zalezou milovníci pětek až sedmiček. Výstupy jsou zajištěné borháky, neškodí však pro jistotu vzít sadu vklíněnců a jednu smyčku. Cesty jsou dlouhé od sedmi do patnácti metrů. Leze se tu proto s přilbou.

Základy boulderingu a lezení – v jedné lekci si společně projdeme základní techniku lezení, používání základního vybavení, jištění, navazování na lano a případně padání. 100 % pozornosti instruktora bude věnováno jen Vám.

Golf

Ochutnávka golfu – balíček je určen lidem, kteří si chtějí prostě jen zkusit golf.  Nemusíte mít obavu, lekci si užijete na menším rodinném hřišti s příjemnou atmosférou.

Vodáctví

Zajistíme Vám zapůjčení kánoe, nafukovacího raftu, kajaku nebo Paddleboardu na řece Sázavě, kde si s rodinou můžete užít krásný den v Posázaví.

Handling, socializace a výchova psa pro děti – ukázková hodina handlingu (předvedení psa na výstavě), vysvětlíme jak se mají Vaše děti chovat k pejskovi, základní povely a to vše zábavnou formou. Rodiče si zatím mohou užít chvilku odpočinku.

Další možnosti využití volného času u nás:

  • výlet Posázavským Pacifikem
  • cyklistika
  • rybaření
  • turistika
  • bowling

S výběrem aktivity, nebo trasy výletu Vám rádi poradíme.