Jídelní a nápojové lístky

Připravujeme pro vás vždy čerstvé, s láskou vařené pokrmy. Pro jejich přípravu používáme kvalitní suroviny, čerstvé domácí bylinky a vaříme podle receptů vyladěných k dokonalosti. Vaše spokojenost je naší odměnou. Poskytujeme srdečný servis a jsme připraveni vám poskytnout nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Pravidelně pro Vás připravujeme speciální nabídku.

V nabídce naší restaurace najdete také domácí limonády, ochucené přírodními surovinami a bylinkami z naší zahrádky. Můžeme Vám také namíchat originální nápoje v nealkoholické či alkoholické verzi v nejrůznějších příchutích.

Exterior with terrace | Harmony Javorník
Baked barbecue pork belly | Harmony Javorník

Jménem nás i našeho kolektivu, vás chceme pozvat do útulné restaurace, kde si pochutnáte nejen na domácí, převážně české kuchyni, ale zároveň si odpočinete a načerpáte energii výhledem do přírody. Připravujeme zde to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Vybíráme pro vás čerstvé suroviny. Pokrmy jsou připravovány s lehkostí a obohaceny bylinkami z naší zahrádky.

Dále vám můžeme nabídnout pravé české pivo Hubertus a Plzeňský prazdroj. Kromě výběru běžných alkoholických a nealkoholických nápojů, doporučujeme skvělé domácí limonády připravované z plodů našeho ovocného sadu. Navštivte nás a neváhejte si odpočinout, popovídat s přáteli nebo jen tak odpočívat nad šálkem vynikající kávy Piacceto. Jako sladkou tečku servírujeme dechberoucí domácí lívance nebo jablkový závin. Po celém dni přijde jistě vhod sklenka výborného moravského vína, dle vašeho výběru. Náš kolektiv je tu pro vás, připraven splnit každé vaše přání. Těšíme se na vaši návštěvu.s

Těšíme se na Vás v penzionu Harmony resort Javorník, kde je svět stále harmonický.

 

Tým Harmony resort Javorník

Rezervace stolu