Ubytování

Náš rodinný penzion se nachází uprostřed přírody v obci Javorník, blízko řeky Sázavy. Toužíte-li si zasportovat či jen odpočinout od neduhů dnešní doby, přijít na jiné myšlenky a harmonizovat své tělo, jste na správném místě. Zapomeňte na všední starosti, zpomalte a odpočiňte si. Zdravé jídlo, čistý vzduch, ticho uprostřed přírody a dostatek pohybu Vám znovu dodá energii a radost do života. Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích či apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchu.
Pobyt v penzionu je výborným výchozím bodem pro mnoho výletů, cyklotras a sportovních zážitků. Ať už se rozhodnete trávit dovolenou na kole, koních, pěší túře, sjet Sázavu, absolvovat lezecký či golfový kurz, budeme Vám nápomocni a rádi Vám doporučíme aktivitu vhodnou pro Vás. Inspirovat se můžete v sekci „nabídka relaxačních a sportovních aktivit“. Rádi Vám poradíme, kam vzít děti za zábavou či za zvířátky, která zajímavá místa v okolí doporučujeme navštívit.

Stravování je zajištěno v naší restauraci „a la carte“. Cena zahrnuje snídani a místní poplatky.

Chystáte u nás firemní večírek, svatbu nebo rodinnou oslavu a nechce se Vám večer odjíždět? Žádný problém. Máme pro Vás pohodové řešení. Využijte některý z našich pokojů, připravených právě pro Vás.

Těšíme se na Vás v Harmony Resort Javorník. V penzionu, kde je svět stále harmonický.