Ubytování

Náš rodinný penzion se nachází uprostřed přírody v obci Javorník, blízko řeky Sázavy. Toužíte-li si zasportovat či jen odpočinout od neduhů dnešní doby, přijít na jiné myšlenky a harmonizovat své tělo, jste na správném místě. Zapomeňte na všední starosti, zpomalte a odpočiňte si. Zdravé jídlo, čistý vzduch, ticho uprostřed přírody a dostatek pohybu Vám znovu dodá energii a radost do života. Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojích či apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a sprchu.
Pobyt v penzionu je výborným výchozím bodem pro mnoho výletů, cyklotras a sportovních zážitků. Ať už se rozhodnete trávit dovolenou na kole, koních, pěší túře, sjet Sázavu, absolvovat lezecký či golfový kurz, budeme Vám nápomocni a rádi Vám doporučíme aktivitu vhodnou pro Vás. Inspirovat se můžete v sekci „nabídka relaxačních a sportovních aktivit“. Rádi Vám poradíme, kam vzít děti za zábavou či za zvířátky, která zajímavá místa v okolí doporučujeme navštívit.

Stravování je zajištěno v naší restauraci „a la carte“. Cena zahrnuje snídani a místní poplatky.

Chystáte u nás firemní večírek, svatbu nebo rodinnou oslavu a nechce se Vám večer odjíždět? Žádný problém. Máme pro Vás pohodové řešení. Využijte některý z našich pokojů, připravených právě pro Vás.

Těšíme se na Vás v Harmony Resort Javorník. V penzionu, kde je svět stále harmonický.

Ceník ubytování ZDE


PROHLÉDNĚTE SI VÍCE FOTOGRAFIÍ V NAŠÍ GALERII >>

Vážení hosté, s radostí vám oznamujeme, že od 30.3.2021 otevíráme.

Zatím máme výdejní okénko otevřené od úterý do neděle, od 11 do 18 hodin.
Menu budeme obměňovat dvakrát týdně.
Opět jsme pro vás připravili velikonoční nabídku.