Jídelní a nápojové lístky

Připravili jsme pro vás pokrmy s láskou vařené z kvalitních surovin, čerstvých bylinek z naší zahrádky a z vyladěných receptů. Náš personál je připraven udělat maximum pro vaší spokojenost a gastronomický zážitek.

Pravidelně pro Vás připravujeme speciální nabídku.

Nápoje obohacujeme bylinkami z naší malebné zahrádky. Můžeme Vám tak namíchat domácí limonády či alkoholické nápoje s čerstvámi bylinkami. Připravili jsme pro vás pokrmy s láskou vařené z kvalitních surovin, čerstvých bylinek z naší zahrádky a z vyladěných receptů. Náš personál je připraven udělat maximum pro vaší spokojenost a gastronomický zážitek.Připravili jsme pro vás pokrmy s láskou vařené z kvalitních surovin, čerstvých bylinek z naší zahrádky a z vyladěných receptů.

zahradka_01_f
Delicious Baked Grilled Sliced pork belly with barbeque  sauce plating on wooden plate,  herbs and vegetables

Jménem nás i našeho kolektivu, vás chceme pozvat do naší útulné restaurace, kde si pochutnáte nejen na naší domácí, převážně českou kuchyní, ale zároveň si odpočinete a načerpáte energii výhledem do přírody. Připravujeme zde to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Vybíráme pro vás čerstvé suroviny. Pokrmy jsou připravovány s lehkostí a obohaceny bylinkami z naší zahrádky.

Dále vám můžeme nabídnout pravé české pivo Hubertus a Plzeň. Kromě výběru běžných alkoholických a nealkoholických nápojů, vám můžeme nabídnout naše domácích limonády, které připravujeme z ovoce z našeho sadu. Po dobrém jídle, i kdykoliv během dne si u nás můžete posedět u šálku voňavé kávy Piacceto s domácími lívancemi anebo jablkovým závinem. Nejen večerem si u nás zpříjemníte atmosféru u sklenice dobrého moravského vína, které je na výběr. Náš kolektiv je tu pro vás a s každým vaším přáním vám určitě poradíme a pomůžeme. Těšíme se na vaši návštěvu.

Těšíme se na Vás v penzionu Harmony resort Javorník, kde je svět stále harmonický.

 

Tým Harmony resort Javorník

Rezervace stolu